Svět polotovarů

Rychlý kontakt:

Telefon: +420 604 837 461
Telefon: +420 739 290 228
E-mail: standamrnavy@seznam.cz

O firmě

Proč s námi spolupracovat?

Nabízíme profesionální cateringové služby pro jakoukoliv příležitost. Zajišťujeme rodinné oslavy, svatby, společenské akce, firemní akce a školení, sportovní akce, … .

Pro naše zákazníky připravíme rozmanité gastronomické pochoutky (cukrářské, vegetariánské, masové, k přípravě na grilu, hotová jídla, zmrzlina, fondue aj. …).

Oslovují nás zákazníci malých rodinných událostí i organizace a firmy, které plánují akce pro stovky osob. Vždy k našim zákazníkům přistupujeme individuálně a po konzultaci s nimi připravíme několik variant možného občerstvení (cateringu).

Naši zákazníci často využívají možnosti pronájmu vlastních párty stanů, párty stolů a lavic, grilů a gastro vybavení.

Dále jsme schopni zajistit sportovní akce s občerstvením a to v návaznosti na úzkou spolupráci s Nymburským oddílem dračích lodí. Rádi zorganizujeme pro zákazníka závod dračích lodí a k němu připravíme kompletní zázemí s občerstvením.

V případě speciálních požadavků např. vybavení, kterým nedisponuje přímo naše firma se nebráníme možnosti zajištění, jelikož spolupracujeme s dalšími partnery z různých oblastí a odvětví.

Neváhejte nás oslovit, věříme, že budete spokojeni.

Fotogalerie

Semmelrock Family Day 2012Semmelrock Family Day 2012Semmelrock Family Day 2012Semmelrock Family Day 2012Semmelrock Family Day 2012Semmelrock Family Day 2012Semmelrock Family Day 2012Semmelrock Family Day 2012Příprava girosuPříprava girosuAkce u BabetyAkce u BabetyAkce u BabetyAkce u BabetyAkce u BabetyAkce u Babety

Známka kvality

Známka kvality